✕ Unavailable
ECC
FSN1-DC20
4 x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg. | 2 x HDD SATA 2,0 TB Enterprise | 1 x SSD U.2 NVMe 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I350
| CPU | AMD EPYC 7502P |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg.'] ECC |
| NVMe | 1x 960 GB (total 960 GB) |
| HDD | 2x 2000 GB (total 4000 GB) |
| Storage | 2.0 TB Enterprise HDD, 2.0 TB Enterprise HDD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC20 |
| Price drops | in 2.8 hours |
від / from
$2.42
/mo
€1.72 EUR без ПДВ
₴101
/міс
включаючи ПДВ 20%