● In Stock
HEL1-DC2
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 1 x HDD SATA 2,0 TB | 2 x SSD M.2 NVMe 1 TB | 1 x SSD U.2 NVMe 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i7-8700 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| NVMe | 3x 986 GB (total 2960 GB) |
| HDD | 1x 2000 GB (total 2000 GB) |
| Storage | 2.0 TB HDD, 1 TB SSD, 1 TB SSD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | HEL1-DC2 |
| Price drops | in 4.0 hours |
від / from
$1.06
/mo
€0.75 EUR без ПДВ
₴44
/міс
включаючи ПДВ 20%