✕ Unavailable
ECC
FSN1-DC5
4 x RAM 16384 MB DDR4 ECC | 2 x SSD U.2 NVMe 960 GB Datacenter | 1 x SSD SATA 512 GB | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel XEON E-2176G |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4 ECC'] ECC |
| NVMe | 2x 960 GB (total 1920 GB) |
| SATA | 1x 512 GB (total 512 GB) |
| Storage | 960 GB Datacenter SSD, 960 GB Datacenter SSD, 512 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC5 |
| Price drops | in 27.1 hours |
від / from
$1.32
/mo
€0.93 EUR без ПДВ
₴55
/міс
включаючи ПДВ 20%