● In Stock
ECC
FSN1-DC1
4 x RAM 16384 MB DDR4 ECC | 2 x HDD SATA 4,0 TB Enterprise | 1 x SSD M.2 NVMe 512 GB | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Xeon E3-1275V6 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4 ECC'] ECC |
| NVMe | 1x 512 GB (total 512 GB) |
| HDD | 2x 4000 GB (total 8000 GB) |
| Storage | 4.0 TB Enterprise HDD, 4.0 TB Enterprise HDD, 512 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC1 |
| Price drops | in 18.0 hours |
від / from
$0.71
/mo
€0.50 EUR без ПДВ
₴29
/міс
включаючи ПДВ 20%