✕ Unavailable
FSN1-DC20
4 x RAM 32768 MB DDR4 | 1 x HDD SATA 22,0 TB Enterprise | 2 x SSD M.2 NVMe 1 TB | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i9-9900K |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4'] |
| NVMe | 2x 1000 GB (total 2000 GB) |
| HDD | 1x 22000 GB (total 22000 GB) |
| Storage | 22.0 TB Enterprise HDD, 1 TB SSD, 1 TB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC20 |
| Price drops | in 26.5 hours |
від / from
$1.01
/mo
€0.72 EUR без ПДВ
₴42
/міс
включаючи ПДВ 20%