✕ Unavailable
ECC
HEL1-DC4
2 x RAM 32768 MB DDR4 ECC | 2 x HDD SATA 8,0 TB Enterprise | 1 x SSD M.2 NVMe 512 GB | NIC 1 Gbit - Intel I210
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X |
|---|---|
| RAM | ['2x RAM 32768 MB DDR4 ECC'] ECC |
| NVMe | 1x 512 GB (total 512 GB) |
| HDD | 2x 8000 GB (total 16000 GB) |
| Storage | 8.0 TB Enterprise HDD, 8.0 TB Enterprise HDD, 512 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | HEL1-DC4 |
| Price drops | in 38.2 hours |
від / from
$0.84
/mo
€0.60 EUR без ПДВ
₴35
/міс
включаючи ПДВ 20%