✕ Unavailable
FSN1-DC12
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 2 x SSD M.2 NVMe 512 GB | 2 x SSD SATA 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i7-6700 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| NVMe | 2x 512 GB (total 1024 GB) |
| SATA | 2x 960 GB (total 1920 GB) |
| Storage | 512 GB SSD, 512 GB SSD, 960 GB Datacenter SSD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC12 |
| Price drops | in 15.0 hours |
від / from
$0.72
/mo
€0.51 EUR без ПДВ
₴30
/міс
включаючи ПДВ 20%