✕ Unavailable
FSN1-DC20
4 x RAM 32768 MB DDR4 | 2 x HDD SATA 8,0 TB Enterprise | 1 x SSD U.2 NVMe 1,92 TB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i9-9900K |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4'] |
| NVMe | 1x 1920 GB (total 1920 GB) |
| HDD | 2x 8000 GB (total 16000 GB) |
| Storage | 8.0 TB Enterprise HDD, 8.0 TB Enterprise HDD, 1.92 TB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC20 |
| Price drops | in 6.9 hours |
від / from
$1.21
/mo
€0.86 EUR без ПДВ
₴50
/міс
включаючи ПДВ 20%