✕ Unavailable
FSN1-DC13
4 x RAM 32768 MB DDR4 | 2 x SSD M.2 NVMe 1 TB | 1 x SSD U.2 NVMe 960 GB Datacenter | 1 x SSD SATA 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i9-9900K |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4'] |
| NVMe | 3x 986 GB (total 2960 GB) |
| SATA | 1x 960 GB (total 960 GB) |
| Storage | 1 TB SSD, 1 TB SSD, 960 GB Datacenter SSD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC13 |
| Price drops | in 0.2 hours |
від / from
$1.50
/mo
€1.07 EUR без ПДВ
₴62
/міс
включаючи ПДВ 20%