✕ Unavailable
FSN1-DC14
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 2 x SSD M.2 NVMe 1 TB | 1 x SSD SATA 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i9-9900K |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| NVMe | 2x 1000 GB (total 2000 GB) |
| SATA | 1x 960 GB (total 960 GB) |
| Storage | 1 TB SSD, 1 TB SSD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC14 |
| Price drops | in 33.1 hours |
від / from
$1.06
/mo
€0.75 EUR без ПДВ
₴44
/міс
включаючи ПДВ 20%