✕ Unavailable
ECC
HEL1-DC3
12 x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg. | 1 x HDD SATA 10 TB Enterprise | 2 x SSD U.2 NVMe 3,84 TB Datacenter | 1 x SSD SATA 240 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I350
| CPU | AMD EPYC 7502P |
|---|---|
| RAM | ['12x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg.'] ECC |
| NVMe | 2x 3840 GB (total 7680 GB) |
| SATA | 1x 240 GB (total 240 GB) |
| HDD | 1x 10000 GB (total 10000 GB) |
| Storage | 10 TB Enterprise HDD, 3.84 TB Datacenter SSD, 3.84 TB Datacenter SSD, 240 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | HEL1-DC3 |
| Price drops | in 3.4 hours |
від / from
$4.94
/mo
€3.50 EUR без ПДВ
₴205
/міс
включаючи ПДВ 20%