● In Stock
ECC
FSN1-DC14
4 x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg. | 1 x HDD SATA 6,0 TB Enterprise | 1 x SSD SATA 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I210
| CPU | Intel Xeon W-2145 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg.'] ECC |
| SATA | 1x 960 GB (total 960 GB) |
| HDD | 1x 6000 GB (total 6000 GB) |
| Storage | 6.0 TB Enterprise HDD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC14 |
| Price drops | in 11.0 hours |
від / from
$1.99
/mo
€1.42 EUR без ПДВ
₴83
/міс
включаючи ПДВ 20%