● In Stock
FSN1-DC8
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 2 x HDD SATA 2,0 TB Enterprise | 1 x SSD SATA 250 GB | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i7-6700 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| SATA | 1x 250 GB (total 250 GB) |
| HDD | 2x 2000 GB (total 4000 GB) |
| Storage | 2.0 TB Enterprise HDD, 2.0 TB Enterprise HDD, 250 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC8 |
| Price drops | in 21.9 hours |
від / from
$0.90
/mo
€0.64 EUR без ПДВ
₴37
/міс
включаючи ПДВ 20%