✕ Unavailable
FSN1-DC14
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 2 x HDD SATA 10 TB Enterprise | 2 x SSD M.2 NVMe 512 GB | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i7-8700 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| NVMe | 2x 512 GB (total 1024 GB) |
| HDD | 2x 10000 GB (total 20000 GB) |
| Storage | 10 TB Enterprise HDD, 10 TB Enterprise HDD, 512 GB SSD, 512 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC14 |
| Price drops | in 23.9 hours |
від / from
$1.06
/mo
€0.75 EUR без ПДВ
₴44
/міс
включаючи ПДВ 20%