✕ Unavailable
ECC
FSN1-DC14
8 x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg. | 2 x SSD M.2 NVMe 512 GB | 2 x SSD SATA 480 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I210
| CPU | Intel Xeon E5-1650V3 |
|---|---|
| RAM | ['8x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg.'] ECC |
| NVMe | 2x 512 GB (total 1024 GB) |
| SATA | 2x 480 GB (total 960 GB) |
| Storage | 512 GB SSD, 512 GB SSD, 480 GB Datacenter SSD, 480 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC14 |
| Price drops | in 17.5 hours |
від / from
$1.39
/mo
€0.99 EUR без ПДВ
₴58
/міс
включаючи ПДВ 20%